MÖBLER / Soffor / Kanapé 7663254

nr 766 3254

Kanapé

Nyrokoko, kretong, längd: 155

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 2 juli 2012
kl 17:24:39

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.